O, cóż jest piękniejszego niż wysokie drzewa...
Blog > Komentarze do wpisu
formularz listy osób popierających nasz protest do ściągnięcia...

Słowa poparcia pisane przez Was w komentarzach podsunęły nam pomysł.

W kolumnie zakładek po prawej stronie znajduje się link do listy osób popierających nasz protest. Po otwarciu witryny prosimy kliknąć napis "FREE USER" znajdujący się pod lewym "zegarem" - rozpocznie się ściąganie pliku. (Może to trochę skomplikowane, ale nie dysponujemy w tej chwili miejscem na serwerze, dlatego korzystamy z dobrodziejstw witryny "RapidShare")

Prosimy - o ile to możliwe - o wydrukowanie takiej listy i zebranie podpisów wśród zaznajomionych z problemem znajomych, sąsiadów czy współpracowników. Liczy się każdy podpis, każdy gest poparcia jest cenny.

Po zebraniu podpisów prosimy o kontakt mailowy (link w zakładkach) - szczegóły dotyczące przesłania list uzgodnimy mailowo.

Dziękujemy za poparcie i słowa otuchy.

Jeszcze nie wszystko stracone!

 

Po uwadze z komentarza podkreślam - nie jest ważne, gdzie mieszkacie - w Inowrocławiu czy w innym mieście! Wesprzyjcie nas, bez Was niewiele zdziałamy!

 

poniedziałek, 08 września 2008, ratujmy_drzewa

Polecane wpisy

  • finał?

    Nasze pisma krążące pomiędzy Ratuszem, Starostwem Powiatowym, Wojewódzkim i Głównym Inspektoratem Ochrony Środowiska spowodowały, że dn. 14.11.2008 mogliśmy ucz

  • nadzieja...

    Jest jeszcze nadzieja!   W odpowiedzi na nasze kolejne pisma protestujące przeciwko zatwierdzeniu decyzji o wycięciu połowy drzew w tym roku dostaliśmy zap

  • widok na zachód...

    Ještě není vše ztraceno... Jeszcze nie wszystko stracone... jeszcze w zielone gramy... a właściwie - w żółte, jesienne.  

Komentarze
2008/09/09 14:28:49
Hej Wszystkim!.
Czy jest obojętne, że my z innego miasta? Oblecę sąsiadów, krewnych i znajomych, i kto mi wpadnie pod pióro, na forumach zapodam i gdzie potrafię - tylko czy Wam to się nada? Od piątku zacznę (bo wrócę), ile mam czasu? Nie potrafię nic więcej :(

A na razie to Was poproszę... o mentalne wsparcie wampira... Bo wampir jedzie na wojnę, a nie ma karabinu ;-) Albo po wyrok, albo po niepewność. Niech to będzie wyrok. I początek końca tego horroru. Wesprzyjcie ciepłą myślą wirtualnie. Z góry dzięki w imieniu wampirzej rodziny, chorej na to świństwo obrzydliwe... I sorry za off topic.
-
2008/09/09 22:42:41
Jasne, że się nada! ktoś deklarował podpisy z Gdańska, z Warszawy, brzmi pięknie!
Dobrze, dopiszę wyjaśnienie w notce :)
A off topic ważny niezmiernie - trzymaj się, Wampirze!!!
-
Gość: Hanna1450519, *.subscribers.sferia.net
2008/09/10 00:55:39
Przeczytałem Twoją niezwykła historię niezwykła osobo. I ja Ciebie Inside chcę wesprzeć. Wirtualną ciepłą myślą i dobrym słowem. A wojny się czasem wygrywa nie mając karabinu! Trzymam kciuki!
-
Gość: Hanna1450519, *.subscribers.sferia.net
2008/09/10 01:11:21
A jak będzie trzeba, to i karabin się skleci - z myśli, marzeń i całej tej pozytywnej energii życzliwych osób, które są wokół Ciebie. Inside, już masz ten karabin! Trzymaj go mocno! :)
Aktualny PageRank strony ratujmydrzewa.blox.pl/html. dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO www.ekoalert.pl
Co sądzisz o pomyśle wycięcia topól przed szpitalem?
to absurdalna decyzja - nie wolno tego robić!
jestem za wycięciem
nie mam zdania